تازه های کتاب

کتاب های عمومی

کتاب مدرس مرجع

20,000 تومان

کتاب های عمومی

کتاب پولینستاگرام

25,000 تومان
19,000 تومان

کتاب های عمومی

کتاب هنر ظریف بی خیالی

45,000 تومان
کتاب های کلید

کتاب های کلید

کتاب کلید اکسل ۲۰۱۳

18,000 تومان
ادامه محصولات
کتاب های عمومی

کتاب های عمومی

کتاب تکه چوب های پولساز

32,000 تومان
حراج!

کتاب های عمومی

کتاب خلاقیت در عمل

22,000 تومان
ادامه محصولات
کتاب های صوتی
12,000 تومان
ادامه محصولات
فیلم های آموزشی
25,000 تومان
ادامه محصولات
قصه های حال خوب کن

قصه های حال خوب کن

داستان صوتی داستان زندگی

1,000 تومان
1,000 تومان

قصه های حال خوب کن

داستان صوتی آفرینش مادر

1,000 تومان

قصه های حال خوب کن

داستان صوتی 4 همسر پادشاه

1,000 تومان

قصه های حال خوب کن

داستان صوتی اعتماد

1,000 تومان
به ما در اینستاگرام بپیوندید
📌فانتزی خطرناک

خیلی ها تصور می کنند مشکل اصلی آن ها برای نوشتن کتاب فقط  زمان است. هزاران آدم در اطراف ما در حال حرکت هستند که رویای نوشتن کتاب در سر دارند و فکر می کنند بالاخره زمانی چند هفته وقت خالی و یک گوشه دنج پیدا می کنم و کتاب را می نویسم.

چیزی که خطرناک است، احساس خوبی ست که از این تخیل خود پیدا می کنند. این تصور باعث می شود ننویسند  و علیرغم اینکه نمی نویسند احساس خوبی داشته باشند و خود را نویسنده بدانند. و این فکر آنقدر در سرشان هست و آنقدر دنبال یک زمان خالی می گردند که یک روز .... خداحافظ! 
دیگر فرصتی نیست  و هنوز کتابشان نوشته نشده است.

اگر شما هم چنین هستید لطفا بس کنید⛔ ️ 
اصلا لازم نیست دنبال یک ماه وقت خالی باشید. پیدا کردن یک ماه زمان خالی، خیلی مشکل است . اما پیدا کردن یک ساعت وقت خالی سخت نیست . هر روز یک ساعت خالی پیدا کنید و هر روز بنویسید. ✅فقط کافی‌ست یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید یا تلویزیون کمتر ببینید، کمتر موبایل تان را کنترل کنید و هزاران کار کوچک دیگر که برایش بیهوده وقت گذاشتید. 
#اشتباهات_متداول_چاپ_کتاب #اشتباه_متداول #فانتزی_خطرناک #خطر #نویسندگی #آموزش_نویسندگی #منصورسجاد #منصور_سجاد
📌فانتزی خطرناک خیلی ها تصور می کنند مشکل اصلی آن ها برای نوشتن کتاب فقط زمان است. هزاران آدم در اطراف ما در حال حرکت هستند که رویای نوشتن کتاب در سر دارند و فکر می کنند بالاخره زمانی چند هفته وقت خالی و یک گوشه دنج پیدا می کنم و کتاب را می نویسم. چیزی که خطرناک است، احساس خوبی ست که از این تخیل خود پیدا می کنند. این تصور باعث می شود ننویسند و علیرغم اینکه نمی نویسند احساس خوبی داشته باشند و خود را نویسنده بدانند. و این فکر آنقدر در سرشان هست و آنقدر دنبال یک زمان خالی می گردند که یک روز .... خداحافظ! دیگر فرصتی نیست و هنوز کتابشان نوشته نشده است. اگر شما هم چنین هستید لطفا بس کنید⛔ ️ اصلا لازم نیست دنبال یک ماه وقت خالی باشید. پیدا کردن یک ماه زمان خالی، خیلی مشکل است . اما پیدا کردن یک ساعت وقت خالی سخت نیست . هر روز یک ساعت خالی پیدا کنید و هر روز بنویسید. ✅فقط کافی‌ست یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید یا تلویزیون کمتر ببینید، کمتر موبایل تان را کنترل کنید و هزاران کار کوچک دیگر که برایش بیهوده وقت گذاشتید. #اشتباهات_متداول_چاپ_کتاب #اشتباه_متداول #فانتزی_خطرناک #خطر #نویسندگی #آموزش_نویسندگی #منصورسجاد #منصور_سجاد