گزیده ای از نامه های شما

گزیده ای از نامه های شما

سلام دوستان

در اینجا نمونه ای از نامه هایی که شما برایمان فرستاده اید را برایتان قرار داده ایم، تا به شما ثابت کنیم نامه های شما را می خوانیم و برایمان بسیار ارزش دارد.

تا به اینجا در اکثر نامه هایی که برایمان فرستاده اید، از ما تشکر کرده اید. در این مورد ما هم از شما متشکریم و خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شمارا جلب کنیم.

در بیشتر  نامه ها هم گفته اید که چرا در رسانه های ملی تبلیغ نمیکنیم و کلا چرا تبلیغاتمان کم است !

در این مورد باید عرض کنیم خدمتتان که اگر دقت کرده باشید، قیمت کتاب های کلید نسبت به سایر کتابها در بازار پایینتر است… بخاطر اینکه خرید این کتابها برای همه آسان باشد، قیمت کتابها را در کمترین حد ممکن نگه داشته ایم و همین امر عملا باعث شده که قدرت تبلیغات، مخصوصا در رادیو و تلوزیون را نداشته باشیم….

در بسیاری از نامه ها هم به ما پیشنهاداتی کرده اید که تمام آنها را لیست کرده ایم و کتاب های جدید را بر اساس میزان تقاضای شما، به قلم تحریر در می آوریم.

در مواردی هم اشکالاتمان را به ما هدیه کرده اید که بسیار از شما ممنونیم که در بهتر شدنمان کمک می کنید و بدانید که واقعا مواردی را که ذکر می کنید، پیگیری می کنیم و تمام تلاشمان این است که وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهیم.

در پایان باید خدمتتان عرض کنیم که همواره گوش سپار نظرات و پیشنهادات و حرف دل شما هستیم و مطمئن باشید که کلید، ساخته شده از پیشنهادات و انتقادات و نظرات شماست !

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *