سخنی با خوانندگان

سخنی با خوانندگان

روزی که تالیف و نگارش مجموعه کتاب های کلید را آغاز کردیم. انتظار موفقیت مجموعه را داشتیم، زیرا برای خود اهداف بزرگی را ترسیم کرده بودیم. ولی مجموعه کلید و موفقیتش از اهداف ما هم بزرگتر بود. اگر احیانا یکی از اولین کتاب های کلید را در دست داشته باشید، می بینید که هدف اولیه ما تولید ۴۰ جلد کتاب در زمینه آموزش کامپیوتر بود. می خواستیم وقتی به این اهداف رسیدیم، تصمیم بگیریم که آیا کارمان را ادامه دهیم یا خیر. اما روزی که این اهداف محقق شد، مجموعه با چنان سرعتی در حرکت بود و تقاضای شما دوستان برای کتاب های جدید چنان هیجانی در ما ایجاد کرده بود که حتی لحظه ای درنگ نکردیم و تولید کتاب های جدید را ادامه دادیم. تاکنون موفقیت ما بسیار یبش از آنی بوده که در اهداف اولیه برای خود ترسیم کرده بودیم. ولی واقعیت این است که هیچ راهی به آسانی طی نمی شود. مجموعه کلید نیز سختی و فراز و نشیب های بسیار را طی کرده تا به اینجا رسیده است. همانطور که در ابتدای راه با اتکا به نظرسنجی از کتابخوان ها کارمان را شروع کردیم، در ادامه نیز قصد داریم به همین شیوه ادامه دهیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نمی شود. در این راستا دو خواهش از شما داریم. چکیده این دو خواهش این است: خوبی های مارا به دیگران بگویید و بدی هایمان را به خودمان.

۱٫ لطفا نظر خود را برای ادامه کار برایمان بنویسید. بگویید تا اینجای کار کتاب های کلید چه ضعف ها و نارسایی هایی داشته اند. آیا مشکلی در متن، روش آموزشی، حجم کتاب ها، قیمت و … می بینید ؟
هر ضعفی را مشاهده می کنید و هر پیشنهادی برای بهبود کتاب های کلید دارید برایمان بنویسید. یک برگه پست جواب قبول در انتهای کتاب برایتان درنظر گرفته شده. لطفا آن را جدا کنید و پس از تکمیل برایمان ارسال کنید. اگر برگه به اندازه کافی جا ندارد، می توانید برگه های دیگری به آن ضمیمه کنید. نیازی به چسباندن تمبر نیست. فقط کافی است برگه را به صندوق پست بیندازید.
همچنین می توانید در انجمن گفتگوی کلید نیز (در قسمت انتقادات و پیشنهادات) این کار را اینترنتی انجام دهید تا مطمئن شوید بدست ما می رسد.

۲٫همانطور که می بینید قیمت کتاب های کلید نسبت به کتاب های موجود در بازار مناسب و معقول است.
ما سعی می کنیم در تولید کتاب حداقل سود را برای انتشارات درنظر بگیریم تا بتوانیم کتاب هارا ارزان به دست شما برسانیم. ولی این کار باعث شده که سود کم کتابها، عملا توانایی تبلیغات را از ما سلب کند. از آنجا که از ابتدای کار بهترین مبلغین کتاب های کلید خوانندگان آنها بوده اند، اکنون هم از شما می خواهیم که پس از مطالعه کتاب، اگر آن را مفید یافتید، به دوستان و آشنایان توصیه کنید کتاب های کلید را تهیه و مطالعه کنند. اگر واقعا کتاب کلید را مفید می دانید این توصیه هم به نفع دوست شماست و هم به ما در ادامه راهمان کمک می کند. به همین منظور برگه ای در انتهای کتاب برایتان درنظر گرفته شده است. لطفا نظراتتان را در مورد کتاب درجاهای خالی نوشته و برگه هارا توسط پست یا به هر شکل دیگری برای دوستانتان که فکر می کنید به این کتاب احتیاج داشته باشند ارسال کنید. البته این برگه ها به تمبر احتیاج داند.
از شما به دلیل همکاری و همفکریتان تشکر می کنیم و سعی داریم با تهیه کتاب هایی هرچه بهتر، لطفتان را جبران کنیم.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *