درباره کلید آموزش

مجموعه کتاب های کلید، حاصل نوآوری و خلاقیت جمعی از نویسندگان و دست اندر کاران حیطه کتاب های آموزش کامپیوتر است. در سال ۱۳۸۲، با توجه به عدم موفقیت بسیاری از کتب آموزش کامپیوتر در بازار، ما پس از انجام یک تحقیق آکادمیک و نیاز سنجی های مختلف ، دست به چندین نو آوری در حیطه کتاب های آموزش کامپیوتر زدیم.از جمله قیمت ارزان کتاب ها، پرداختن به نکات اصلی وپرهیز از زیاده گویی و آموزش از طریق پروژه های کاربردی. و خوشبختانه نتیجه بکارگیری این روش ها، دستیابی به موفقیتی غیر قابل تصور بود.
تعدادی از کتاب ها با دریافت مجوز تدریس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هم اکنون در آموزشگاه ها تدریس می شوند. همچنین مجموعه کتاب های کلید تائیدیه وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را نیز کسب کرده اند. در این مدت مجموعه کلید در ده ها نشریه و رسانه مختلف بعنوان مجموعه ای مفید و  نو آور معرفی شده است.
خوانندگان و مخاطبین ما نیز رضایت بسیار بالائی از کتاب ها دارند. بطوری که تا کنون بدون تبلیغات قابل توجهی، تعدادی از کتاب های ما به چاپ سی ام رسیده اند. در حال حاضر بیش از 120 عنوان کتاب از این مجموعه به چاپ رسیده که عموما برای کاربران مبتدی نوشته شده اند. در مجموعه کتابهای کلید، هدف، آموزش قدم به قدم و تصویری علوم مختلف کامپیوتری با بیانی ساده و کاربردی است .
در این مجموعه با نگرشی بر سیستم جدید آموزشی مطرح در دنیا بدون پرداختن به پیچیدگیهای نرم افزار یا محیط مورد بحث مستقیم به پروژه های علمی پرداخته می شود و کار آموز با پروژه به صورت کاربردی درگیر می شود . به این صورت کار آموز بدون آنکه از حجم اطلاعات ارائه شده وحشت کند به کار علاقمند می شود و در حین انجام پروژه ها کار را فرا می گیرد.
در اکثر عناوین این مجموعه آموزش علوم مختلف کامپیوتری به صورت کلی و فارغ از ورژن خاصی می باشد. شما نیز با مطالعه این کتاب ها ، تفاوت آنها را با کتب دیگر درک خواهید کرد.

مدیر این انتشارات منصور سجاد از فعالین حوزه نشر بوده و برگزار کننده  دوره خلق کتاب موفق در ایران است.

سایت انتشارات کلید آموزش این افتخاررا دارد که محصولات چاپی، صوتی و تصویری خود را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه کند.

محصولات این سایت شامل:

کتاب چاپی : مجموعه کتاب های کلید و کتاب های عمومی 

کتاب های گویا: مجموعه کتاب های صوتی

فیلم آموزشی : مجموعه سمینارهای تصویری آموزشی که همراه با نسخه صوتی اثر ارائه می گردد

مشتریان عزیز با مراجعه به بخش های مختلف ذکر شده و یا با جستجوی محصول مورد نظر خود در بخش جستجو، آن را یافته و به راحتی با چند کلیک خریداری فرمایند.